sobota 1. října 2011

Do trikombinézy část 3.

Po nějaké době jsem zpět s původně týdeníkem (pravidelnost vydržela reálně týden:-)) a nyní oficiálně naprostým nepravidelníkem, kterak se MOŽNÁ někdy vrátím do trikombinézy.
Reálně je váhový vývoj mírně optimistický. Ranní hodnoty na displeji se v posledních dnech stabilizovaly kolem 101kg, tzn. "docentůra" je na dohled. Je třeba ovšem konstatovat, že ambice byly zcela jiné a když jsem se do seriálu pouštěl, tak nějak jsem v současné době očekával váhu někde kolem 95kg.
Vypadá to asi takto:
takže žádnej zázrak se nekoná a ani žádné nadšení nepanuje. Byť mírný pokrok (v mezích zákona :-)) se dostavil.
Ono teda není divu, spíš je div, že těch kil není mnohem víc, dole samozřejmě. Ke dnešnímu dni jsem totiž poprvé v životě překonal 8000km najetých na kole a zatím nekončím. Objem je ale asi tak jediné, s čím můžu být spokojen. Výkonnost není, síla není, od 1% stoupání cítím problémy, no prostě furt jezdím úplně blbě.
Připravuju ale experiment se zimním ježděním, tak uvidíme výsledek. Co se u mne totiž letos zásadního odehrálo, je rostoucí nechuť k indoor aktivitám. Když už se hýbat, tož hybaj ven. Každopádně zimní detaily jsou zatím utajené, jak to bude vypadat, zejména tedy po stránce technického vybavení, si nechám, až bude technika doma.
Na co se fakt chystám, je běh. Z kotníku zatím nemám vůbec dobrej pocit, takže opatrné klusy fakt až pod 100kg a spíše se budu věnovat nordické chůzi, kdyby to váhově vycházelo špatně.
Pro dnešek tedy asi všechno a kdyby to tady náhodou ještě někdo četl, tak v dohledné době nashle :-)9 komentářů:

 1. Neboj, čteme to. :-) Zrovna jsme dokoukali film, dopili burčák a tak koukám, jestli není něco nového a vidím, že je. :-) Taky musím zase něco schodit. Po sezóně jsem se rozežral a mám zase asi 3 kila nahoře. To je samá návštěva a chipsy a dorty a je to hned. A maraton za dveřmi. Jsem zvědavý na tvoji zimní přípravu. To je tak vždycky - člověk si vymaká něco do extrému (ty třeba trenažér s videem a tak) a pak zjistí, že to není ono.

  OdpovědětVymazat
 2. Jasný, čteme to. I 2500km daleko. Právě jsem dopil krásně kulaté a plné červené Marques de Borba a myslím, že jo. Chůze pomůže. Sem tam nějaká ta stovka a bude chlapík jako rys :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Zimní výbava, že by běžky? Konečně jsi to tu trochu voprášil.

  OdpovědětVymazat
 4. Martine držím palce a v srpnu si to pořádně rozdáme ne macháči

  OdpovědětVymazat
 5. To je dobre, ze na to jdes pomalu, to je vetsi sance, ze Ti to pak vydrzi .)

  OdpovědětVymazat
 6. Drzim palce, tak doufam ze se v pristim roce potkame na nejakym triatlonu, at uz s neoprenem nebo bez...:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Já vím co to bude, ale neřeknu :-).
  A hlavně ze začátku běhat se zatejpovaným kontíkem !!!. Jak bez problému překonáš vánoce bude vyhráno :-).

  OdpovědětVymazat
 8. to máš celkem dobré. mi ted váha pěkně ustřelila směrem nahoru, jsem z toho mírně nervní

  OdpovědětVymazat
 9. a proč myslíš, že další díl zatím není ? :-))

  OdpovědětVymazat